Antep Yöresi Online Satış

Antep Yöresi; 1995 yılında Gaziantep'in Nizip ilçesinde kurulan 6000 m2 Baharat ve Kuruyemiş işleme tesisine sahip Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti'nin kuruyemiş bölüm ve satış markasıdır.

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti'nin üretim faaliyeti tamamen taze, doğal ve kaliteli ürün odaklı olup tüketicilere doğal ve uygun fiyatlı ürünler sunmanın yanı sıra çiftçilere de maddi katkılar ile teorik ve pratik bilgiler sunarak çiftçileri de desteklemektedir.

Şirket ilk kurulduğu günden bu güne kadar uygulamış olduğu yöntemler neticesinde 2013 yılında Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından baharat dalında Yılın Markası seçilerek, Tüketicilere Önerilen Marka olarak yer almıştır. Aynı yıl içerisinde Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından kalite ödülü almıştır.

Şirketin 2010 yılında yaptığı yatırımlarla günlük kuruyemiş üretim kapasitesi 3 tona  çıkarılmıştır. Yatırım kapsamında üretim tesisinde 700 m2 kapalı alan ve 400 m2 açık alan kuruyemiş üretim alanı oluşturulmuştur.